Reklama
  • Środa, 11 stycznia (14:05)

    Renata Kaczoruk na wojnie z Małgorzatą Rozenek

Nie widać końca awantury pomiędzy Renatą Kaczoruk (29) a Małgorzatą Rozenek-Majdan (38), która rozpoczęła się na planie „Azji Express”. Małgorzata chciała ją załagodzić, umawiając się na spotkanie z Renatą. Ale modelka odmówiła.

Reklama

– Powiem wam dlaczego nie znalazłybyśmy wspólnego języka. Ja nigdy nie będę gwiazdą formatu Małgosi, bo nigdy, jako „matka dwójki dzieci”, nie nazwałabym swojej siedemnaście lat młodszej – debiutującej w telewizji – koleżanki „suką” – napisała Kaczoruk w internecie.

Zasugerowała też, że Rozenek generuje plotki na swój temat przy pomocy zaprzyjaźnionych dziennikarzy. Renata uważa, że wszelkie działania Małgosi mają na celu promocję jej książki, która właśnie się ukazała. – Nie mieszaj mnie Małgosiu kochana w swoje medialne intrygi. Jeśli Twoja nowa książka jest dobra i Twoja, to na pewno i tak się dobrze sprzeda – ironizowała Kaczoruk.

Na żywo

Zobacz również

  • Udział w programie Azja Express przyniósł Małgorzacie Rozenek-Majdan (38) jeszcze większą popularność. Prezenterka razem z Radosławem Majdanem (44), dziś mężem, a wtedy jeszcze narzeczonym, od... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.