Reklama
  • Poniedziałek, 30 stycznia (15:05)

    Małgorzata Rozenek-Majdan. Kto ukradł jej telefon?

Małżeńska sielanka Małgorzaty (38) i Radosława (44) Majdanów nadal jest solą w oku nieżyczliwych im osób. Po egzotycznych wakacjach państwo Majdanowie wrócili z nowymi siłami, by stawić czoła czekającym na nich obowiązkom. Niestety, pani Małgorzata znowu jest kłębkiem nerwów…

Kilka dni temu skradziono jej telefon. Nie byłoby w tym może nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że zawartość aparatu została nielegalnie skopiowana. Złodziejką okazała się osoba, której pani Małgorzata bezgranicznie ufała. Grozi ona teraz perfekcyjnej pani domu, że ją zniszczy.

Reklama

– W Gosi telefonie znajdowało się wiele prywatnych zdjęć, które chciałaby zachować dla siebie i bliskich – mówi znajoma pani Małgorzaty. Podobno szantażystka zagroziła, że jeśli gwiazda nie spełni jej żądań, ujawni zawartość telefonu.

Czego od niej żąda? – Chciałaby, żeby Gosia na zawsze zniknęła z show-biznesu – powiedziała jednej z gazet znajoma pani Małgorzaty. Złodziejka jest zdeterminowana i gotowa, by zaszkodzić wizerunkowi pani Małgorzaty, ośmieszyć ją, męża, a nawet synów.

Szantażystka podobno nie może pogodzić się z tym, że pani Małgorzata jest szczęśliwa z Radosławem Majdanem. Drażnią ją także jej sukcesy zawodowe. Jest podobno na tyle zdesperowana, że nie zawaha się dotrzymać szalonej obietnicy. Wygląda więc na to, że pani Małgorzata ma poważny problem.

Czemu nie zgłosiła jeszcze sprawy na policję? Prawdopodobnie ma nadzieję, że szantażystka przestanie ją dręczyć i jej życie wróci wreszcie do równowagi. Jak długo jednak wytrzyma takie psychiczne napięcie? Jak długo będzie żyła w niepewności? Nie wiadomo.

Ale jedno jest pewne: Radosław Majdan z pewnością nie pozwoli na to, żeby jego ukochana żona żyła w ciągłym strachu. I jeśli sytuacja będzie tylko tego wymagała, weźmie sprawy w swoje ręce?

Jest mężczyzną skutecznym i konkretnym, więc chyba tylko szaleniec mógłby z nim zadzierać…

Zobacz również

  • Udział w programie Azja Express przyniósł Małgorzacie Rozenek-Majdan (38) jeszcze większą popularność. Prezenterka razem z Radosławem Majdanem (44), dziś mężem, a wtedy jeszcze narzeczonym, od... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.