Reklama
  • Piątek, 13 stycznia (15:05)

    Małgorzata Rozenek-Majdan i Renata Kaczoruk. Dobra decyzja

Gwiazda TVN-u z ulgą przyjęła deklarację modelki. Teraz po cichu liczy na to, że młodsza koleżanka nie zmieni zdania.

Konflikt pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan (38) a Renatą Kaczoruk (29) rozpoczął się w programie „Azja Expres”. Poszło o nieczystą grę ukochanej Kuby Wojewódzkiego (53).

Reklama

Ostatnio Rozenek-Majdan zaprosiła nawet Kaczoruk do swojego programu „Projekt Lady”, aby nauczyła się tam dobrych manier. Stosunki pomiędzy nimi są tak napięte, że, gdy zaczęło się mówić o tym, że modelka dostanie swój program w TVN, Małgosia nie była z tego zadowolona.

Choć jest niekwestionowaną gwiazdą stacji, to jednak z niepokojem śledziła te doniesienia. Okazało się jednak, że Renata będzie prowadziła tylko zapowiadany od dawna show „Modelki 3.0” w TVN Style. Nic nie wskazuje na to, aby miała szybko zadebiutować na głównej antenie tej stacji. Tym bardziej, że choć w show-biznesie funkcjonuje dopiero od kilku miesięcy, chce teraz unikać rozgłosu i odpocząć od mediów.

– Trochę mam ochotę się odciąć. To jest dosyć burzliwy czas. Chwilowy odpoczynek na pewno będzie mi potrzebny – zapowiedziała Kaczoruk. Czy Małgosia może już odetchnąć z ulgą?

Na żywo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.