Reklama
  • Czwartek, 12 stycznia (13:05)

    Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Wakacje w raju

Nic nie zakłóciło im tygodnia spędzonego nad Oceanem Indyjskim. Ten czas wykorzystali wyłącznie dla rodziny...

Radosław chciałby żebym polubiła piłkę nożną – zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan (38). – Ale ja jestem odporna na jej magię – dodała. Cieszyła się więc, że termin ich wyjazdu na Seszele w podróż poślubną zbiegł się z kolejnym pojedynkiem Legii Warszawa z Realem Madryt, który rozegrano w stolicy.

Reklama

Małgosia wiedziała, że z dala od kraju jej mąż, były piłkarz, poświęci czas rodzinie, a nie oglądaniu piłkarskich zmagań, co zawsze bardzo przeżywa.

– Jak są mecze, to nieważne czy ja jestem w domu, czy mnie nie ma – Radosław jest w stu procentach skupiony na oglądaniu – przekonywała.

Podczas urlopu świeżo upieczeni małżonkowie relaksowali się na wspaniałej plaży, zażywali kąpieli i spędzali czas z synami Małgosi: Stasiem (10) i Tadziem (6).

Po gorącym okresie, gdy Radosław Majdan (44) i jego ukochana wzięli udział w wyczerpującym show „Azja Express”, mogli wreszcie odpocząć i przygotować się na kolejne wyzwania.

Na Seszelach spędzili tylko tydzień, bo Małgosia musiała wracać na nagrania do drugiej serii „Projektu Lady”. Ale długo będą wspominać tę wyprawę do raju.

Na żywo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.