Reklama
  • Środa, 21 grudnia 2016 (13:05)

    Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Czas na greckie wakacje

Miesiąc po ślubie wreszcie znaleźli czas, by wyruszyć w podróż poślubną. Spędzą kilka dni na uroczej greckiej wyspie. Bez dzieci, wolni od domowych obowiązków!

Reklama

Ostatnie dni nie należały do spokojnych w rodzinie państwa Majdanów. Showman Ku ba Wojewódzki (53) w jednym z wywiadów zarzucił parze niemoralne prowadzenie się w prze szłości.

Para zareagowała natychmiast i zapowiedziała proces o zniesławienie. Nad pismem procesowym pracują właśnie ich prawnicy.

Tymczasem Mał gorzata Rozenek-Majdan (38) i jej mąż wreszcie znaleźli chwilę na „zaległą” podróż poślubną i wspólny odpoczynek.

Na kilka dni wyjechali na grecką wyspę Mykonos.

Postanowili, że dzieci – Stani sław (10) i Tadeusz (6) – pozostaną w domu, a oni wreszcie nacieszą się tylko sobą. Wszak z dwójką chłopców zawsze jest mnóstwo obowiązków. Na szczęście na czas nieobecności pary, opiekę nad dziećmi przejął były mąż pani Małgorzaty, Jacek Rozenek (47).

Gwiazda wie, że zrobi to perfekcyjnie: zawiezie do szkoły, przypilnuje z lekcjami i innymi zajęciami. – Jacek bardzo się ucieszył, stara się wykorzystywać z chłopcami każdą taką chwilę, zawsze jest pomocny – mówi nam znajoma aktora.

Małgorzata Rozenek-Majdan, oprócz zaplanowania romantycznych spacerów po wyspie i wieczorów tylko we dwoje, postanowiła także zadbać o formę. Na Myko nos oddaje się intensywnym ćwi czeniom z przyjaciółką Ewą Chodakowską (34), która wakacje na greckiej wyspie podarowała parze w prezencie ślubnym.

Pan Radosław przygląda się tym wysiłkom i wie, jak mobilizować ukochaną, gdyż sam przez wiele lat kariery musiał dbać o formę. – Małgosia i Radek po prostu idealnie do siebie pasują – mówi ich znajomy.

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.