Reklama
  • Środa, 21 grudnia 2016 (10:05)

    Małgorzata i Radosław Majdanowie. Brutalnie zaatakowani

Już zapowiedzieli, że szykują pozew sądowy…

Nie wszystkim podoba się małżeńska sielanka Małgorzaty (38) i Radosława (44) Majdanów…

Kilka dni temu dziennikarz telewizyjny Kuba Wojewódzki (53) udzielił kontrowersyjnego wywiadu, w którym nie szczędził parze obraźliwych epitetów.

Reklama

– Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej – mówił. Dostało się także Radosławowi Majdanowi: – Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego. Szokujące wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego zatrzęsły show-biznesem.

O co tak naprawdę poszło?

Wszystko zaczęło się już latem na planie programu Azja Express. Wzięła w nim udział perfekcyjna pani domu i jej narzeczony. Ale również modelka Renata Kaczoruk (29), partnerka Kuby Wojewódzkiego.

Od początku atmosfera między tą trójką była napięta. Renata Kaczoruk robiła wszystko, by przeszkadzać zakochanym. Przez jej nieczystą grę i łamanie regulaminu para szybko wróciła do domu… Konflikt jednak pozostał, a kiedy program wszedł na antenę, widzowie sami się mogli przekonać, jakie relacje panowały na planie.

W internecie nie brakuje krytyki nieczystego zachowania Kaczoruk. Ale Kuba Wojewódzki postanowił wystąpić w obronie narzeczonej.

– Małgosia i Radek grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja zmienię ton – mówił wzburzony.

Na reakcję dotkniętych do żywego Majdanów nie trzeba było długo czekać. Tym razem to Radosław wziął w obronę żonę: – Kubo, jesteś dla mnie nikim, więc nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie, trafi na konto instytucji charytatywnej.

Małżeństwo zapowiedziało publicznie, że sprawę kieruje do sądu. Obraźliwe słowa dziennikarza biją w nieskazitelny wizerunek pani Małgorzaty, a niebawem ruszają nagrania kolejnej serii Project Lady. W tej sytuacji nie może pozwolić sobie na taką zniewagę. Czyżby więc szykowała się prawdziwa medialna wojna?

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.