Reklama
 • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (11:05)

  Kariera gwiazdy telewizji ostro zahamowała. Prezenterka jest już tym bardzo zmęczona. Co będzie dalej?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 25 kwietnia 2016 (14:05)

  Wydawałoby się, że każdego potrafi nauczyć sprzątać. Doskonale radziła sobie nawet z najbardziej opornymi uczestnikami programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Niestety, Małgorzacie Rozenek (37) nie udało jej się zreformować ukochanego. – Radosław zdecydowanie nie sprząta. On nie jest mężczyzną domowym. Nie dał się wtłoczyć w obowiązki, mimo moich próśb. Wynoszenie śmieci to nie jest coś, co lubi robić najbardziej – przyznała w „DDTVN”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 20 kwietnia 2016 (08:05)

  Szykują iście perfekcyjne wesele w ekskluzywnym hotelu w górach. Koszty będą duże, ale zaradny Radek postara się o sporą zniżkę. Dla Małgosi zrobi wszystko.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 kwietnia 2016 (15:00)

  Wychowała się w domu, gdzie wyższe wykształcenie jest podstawą. Jej życiowy partner musi się z tym poważnie liczyć.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 1 kwietnia 2016 (15:05)

  O tym, że Małgorzata Rozenek (37) ma zgrabne nogi, mieliśmy okazję wielokrotnie się przekonać. Gwiazda najwyraźniej uważa, że jednak nie wszyscy to wiedzą. Klientom galerii handlowej zaprezentowała się ostatnio ubrana w kusy sweter i krótką kurtkę. Ultramini robiło wrażenie i to nie tylko na Radku Majdanie (43). Czy taki strój przystoi gwieździe, która będzie prowadzić program „Projekt Lady”, uczący dziewczęta, jak być damą?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 30 marca 2016 (15:05)

  Na planie programu byli specjaliści od etykiety i dobrych manier. Rozenek nie ukrywa, że korzystała z ich rad. „Tutaj mam kontakt z takimi ekspertami w swoich dziedzinach i z osobami, które są tak wielkimi autorytetami w swoich dziedzinach, że naprawdę szkoda by było z tego nie korzystać”, wyznała w jednym z wywiadów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 25 marca 2016 (08:05)

  Role odwróciły się. Przed laty to ona biegła po pomoc do taty. Dziś znana jako Perfekcyjna pani domu, Małgorzata Rozenek (37) mogła wtedy liczyć na Stanisława Kostrzewskiego (66). – Tata był od wielkich rzeczy i do niego szłam z dużymi problemami. Mama ogarniała codzienność – opowiada. Kiedy chciała spróbować sił w telewizji, wiedział, co jej podpowiedzieć. Teraz to ona musi być jego podporą! Pan Stanisław przeżywa trudny czas. Do niedawna był bardzo ak

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 9 marca 2016 (11:00)

  Praca, praca, praca. Wyjazdy, nagrania… Na to Małgorzata Rozenek (37) czekała od dawna. Po zeszłorocznym „Piekielnym hotelu”, który okazał się klapą, bała się, że drugiej szansy od TVN-u już nie dostanie. Więc gdy dowiedziała się, że chcą, by poprowadziła nowy program „Projekt Lady”, nie posiadała się ze szczęścia. I choć oznacza to, że znów będzie miała mniej czasu dla rodziny, ona nie narzeka. Ślub, a także ponowne macierzyństwo, o którym już nieraz wspominała, poczekają… Drugą

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 lutego 2016 (08:00)

  Premiera programu Damą być w TVN zbliża się wielkimi krokami. Wystąpi w nim kilkanaście niepokornych dziewcząt, zaś osobą, która będzie musiała nauczyć je dobrych manier, będzie Małgorzata Rozenek (38).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 26 lutego 2016 (15:00)

  „Edward jest moim szefem najjaśniejszym i to jest oczywiste. Tylko, że on jest niezwykle mądrym szefem, który proponuje różne rzeczy. Zasada jest taka, że jak Edward każe, to Edward ma”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0