Reklama
 • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:05)

  Czy ten wyjazd nie pokrzyżuje im planów?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 23 czerwca 2016 (15:00)

  Goście zaproszeni, ustalona data, miejsce wesela i wybrane wykwintne menu. Przygotowania do tej ważniej uroczystości dobiegają powoli końca. A jednak im bliżej ślubu Małgorzaty Rozenek (37) i Radosława Majdana (43), tym mniej pewne jest to, czy zakochani nie zmienią swoich matrymonialnych planów. – Małgosia bardzo żałuje, że do mediów przedostały się informacje o miejscu ich ślubu. Boi się, że tłumy paparazzich i gapiów zepsują im ten wyjątkowy dzień, który chcieliby przeżyć bez obecności nie

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 25 maja 2016 (08:00)

  Biała suknia z trenem, złote ślubne obrączki, ogromny weselny tort, orkiestra. Nie tylko osoby, które wstępowały ostatnio w związek małżeński, wiedzą doskonale, że ta wyjątkowa uroczystość kosztuje mnóstwo trudu i długich przygotowań. A przypadku osób publicznych ważna jest także dyskrecja!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 maja 2016 (15:05)

  Ewa Minge już pracuje nad ślubną kreacją Małgorzaty Rozenek. – Gośka jest gwiazdą, więc jej suknia będzie prosta w sposób gwiazdorski. Nie wyobrażam sobie, żeby miała koroneczki, szczypaneczki, kryształeczki i kwiatuszki – mówi projektantka. Perfekcyjna Pani Domu latem poślubi Radka Majdana. Wygląda na to, że będzie to najważniejsze wydarzenie towarzyskie tego roku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 17 maja 2016 (11:05)

  Była taka szczęśliwa, gdy ojciec zaproponował, że zabierze do siebie wnuki na weekend. Stanisław Kostrzewski (67) od lat ma dom na wsi, 100 km od Warszawy, ale dopiero teraz, gdy przeszedł na emeryturę, w pełni korzysta z jego uroków. Dzieci Małgorzaty Rozenek (37): Stanisław (10) i Tadeusz (6) czują się tam jak u siebie i chętnie odwiedzają dziadka. Po pierwszym zaproszeniu pojawiło się więc kolejne i kolejne, aż wizyty chłopców na wsi stały się rodzinnym zwyczajem. – Zawsze w piątki zabie

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 12 maja 2016 (11:05)

  Planowali, że razem zobaczą Euro 2016. Ale zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli ostudziły ich entuzjazm. – Nie wiem czy pojadę do Francji. Jeśli tak, to będę unikał zatłoczonych miejsc, jak metro czy restauracje – wyznał Radosław Majdan (43). – Takie realia mamy dziś w Europie, nie chcę narażać rodziny – dodał. Może się okazać, że wraz z ukochaną Małgosią (37) zmienią więc plany.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 11 maja 2016 (08:05)

  Najgorętsza para show-biznesu wreszcie ustalia datę ślubu! Powiedzą sobie „tak” 26 maja, czyli w święto Bożego Ciała..

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 10 maja 2016 (13:05)

  Ona rozsądna, oszczędna. Uważa, że teraz powinni zacisnąć pasa. On ma gest i lekką ręką wydaje pieniądze. Czy te różnice da się pogodzić?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 kwietnia 2016 (15:05)

  Wrogowie Małgorzaty Rozenek (37) już zacierali ręce z radości, że jej nowy program Projekt Lady okazał się tak słaby, że zdjęto go z wiosennej ramówki TVN. Ale celebrytka wyjaśnia, że program nie został zdjęty, tylko będzie emitowany w innym terminie. – Dzisiaj jestem w pracy, właśnie przygotowujemy finał serii. Idea Projektu Lady spodobała się tak bardzo, że w planach jest już kolejna edycja – powiedziała nam.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (13:00)

  Los nie bardzo ostatnio sprzyja Małgorzacie Rozenek (37). Program Projekt Lady, w którym ma uczyć 12 zbuntowanych dziewczyn dobrych manier, choć zapowiadany był na wiosenny przebój TVN, nie pojawił się dotąd na antenie. Pani Małgorzata ma powody do niepokoju. W roli perfekcyjnej pani domu była ulubienicą stacji i widzów. Teraz fortuna zaczyna kaprysić…

  Czytaj więcej Komentarzy:0