Reklama
 • Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 (14:05)

  O d kilkunastu dni wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu z dziećmi i Radosławem Majdanem (44). Szykowała się na defiladę i pokaz fajerwerków w Dniu Bastylii (14 lipca). Jej synowie Staś (10) i Tadzio (6) bardzo chcieli je zobaczyć – Na szczęście coś nas zatrzymało! – napisała nad ranem, po tym jak w nocy terrorysta wjechał rozpędzoną ciężarówką w tłum świętujących na promenadzie w Nicei. – Dalej nie mogę w nią uwierzyć. Niceo, jeste

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 sierpnia 2016 (15:00)

  Promienna, wrażliwa, z wielkim poczuciem humoru. W życiu miała parę zakrętów, ale nie bała się podej- mować trudnych decyzji. Bo wyrosła na silną kobietę!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 sierpnia 2016 (11:00)

  Przygotowująca się do ślubu para na razie nie myśli o urlopie. Bo dzięki Euro Radek znalazł dodatkowe źródło dochodu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 3 sierpnia 2016 (13:05)

  Zakochani mieli okazję sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Te niezapomniane przeżycia scaliły ich związek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 lipca 2016 (13:05)

  Cała Polska kibicuje biało-czerwonym na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Tymczasem Małgorzata Rozenek (38) przeżywa katusze. Dla narzeczonego Radosława Majdana (43), byłego piłkarza, jest to święto, które należy celebrować przed telewizorem. Pani Małgorzata nie należy jednak do fanek piłki nożnej. Nie przekonuje jej nawet widok pochłoniętych meczami synów Tadzia (10) i Stasia (6). – Czekam, aż się to szaleństwo skończy. Zostałam sprowadzona do roli przynieś-podaj – żali się. Korzystając z

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 25 lipca 2016 (15:36)

  Synowie uczą ją otwartości, a ona ich tego, że każdy ma obowiązki. W nowym programie wspiera dziewczyny, które marzą, by ich życie zmieniło się na lepsze.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 21 lipca 2016 (10:05)

  Przełożyli ślub, by wziąć udział w programie „Azja Express”. Nie żałują, bo w ekstremalnych warunkach przetestowali łączące ich uczucie. To ich wzmocniło.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 lipca 2016 (08:05)

  Szczęśliwy los sprzyja Małgorzacie Rozenek (38) i Radosławowi Majdanowi (43). Ich wielkie uczucie kwitnie, a oni wydają się coraz bardziej sobą zafascynowani. Szampańskich nastrojów nie był im w stanie popsuć nawet przedwczesny powrót z Azji, dokąd 12 maja wyruszyli z innymi celebrytami, by wziąć udział w nowym programie Azja Express. Choć zapewne nie sądzili, że tak szybko odpadną z programu, odczytali to jako znak od losu. W kambodżańskiej dżungli za euro dziennie ra

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 12 lipca 2016 (13:05)

  Odważna decyzja Hanny Lis (46) wzbudziła zamieszanie. Udział w programie „Azja Express” zamyka jej drogę powrotu do dziennikarstwa informacyjnego. Wiadomo, że Lis walczy o pracę w TVN. Przyjaźń z Małgosią Rozenek (38), gwiazdą stacji, może jej w tym pomóc. Perfekcyjna Pani Domu do tej pory unikała sojuszy z celebrytkami. Dobrze wie, że Hanna może się okazać groźną rywalką. A może po prostu chce ją mieć po swojej stronie?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 12 lipca 2016 (08:05)

  Ojciec gwiazdy cierpliwie czeka, aż córka spełni daną mu kiedyś obietnicę. Czy ociąga się z tym ze względu na narzeczonego?

  Czytaj więcej Komentarzy:0