Reklama
 • Środa, 29 maja 2013 (10:17)

  Wszystko uzgodnili już wiele miesięcy wcześniej

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 maja 2013 (14:02)

  Od lat sport jest jej wielką pasją. Małgorzata Rozenek (35) uwielbia jazdę konną. Ale teraz zafascynowana jest wakeboardem. To deska, na której sunie się po tafli wody, trzymając się liny zaczepionej do łodzi lub na wyciągu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 18 kwietnia 2013 (16:16)

  Dom na święta należy zacząć przygotowywać najpóźniej siedem dni przed świętami – twierdzi Małgorzata Rozenek. Gospodyni programu „Perfekcyjna Pani Domu” zaprosiła nas na specjalne warsztaty dla dziennikarzy. Usłyszeliśmy wiele cennych rad, m.in. jak składać koszulki i prześcieradła z gumką. Mówiła też o tym, jak ważne jest planowanie prac i dekoracje. Jeśli chodzi o te ostatnie, to lepiej unikać nadmiaru. – Wybierajmy mniej ozdób, a leps

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 marca 2013 (10:41)

  Nareszcie Małgorzata Rozenek (35) zdecydowała się przerwać milczenie. Oficjalnie przyznała się do planowanego na kwiecień rozwodu z mężem Jackiem Rozenkiem (44). – Rozstaliśmy się w zgodzie, bo można i chciałabym, żeby tak zostało. Mamy jednak bardzo dobre relacje, przede wszystkim dlatego, bo mamy dwóch wspaniałych synów – podsumowała.

  Czytaj więcej Komentarzy:0